Millal on parim aeg kinnisvara klientidele tutvustada?

Oma töös puutun kokku väga paljude erinevate inimestega ja situatsioonidega, ükski olukord ei ole mu karjääri jooksul kordunud. Alati on midagi uut ja mina väga naudin oma töö juures seda, et saan ise oma aega planeerida.

Olen märganud, et teatud nädalapäevad ja kellaajad, mil ma oma tööd teen, on edukamad kui teised. Miks see nii on?

Inimesed teevad tihti nö emotsioonioste. Inimese emotsioone mõjutavad erinevad aspektid. See on lausa teaduslikult tõestatud, et emotsioonidel on võime mõjutada otseselt ka füüsilist reaalsust.

Miks ma sellest kirjutan on see, et aidata sul oma aega paremini planeerida, kui sa oled maakler ja kui sa müüd ise oma kodu, siis sa teaksid, millal on parem teha klientidele tutvustusi. 

Kinnisvara on hea tutvustada valgel ajal.

Jah, ma tean, meie ajavööndis on talvisel perioodil seda valget aega vähe ja see tähendab, et parimad ajad nädala sees on lõunased ajad. Miks? Loomulikus päevavalguses on kõik plussid ja miinused silmaga näha. On näha, kui valge või pime selles kodus on, on näha kõik puudused, nt kas korter vajab kapitaalremonti või piisab värskendusremondist. Ja mis veel on oluline, inimesed on valges paremas tujus ja kogevad rohkem positiivseid emotsioone. Ma olen ka märganud, et kui teha pimedas kodude tutvustusi, siis on inimeste energiatase madal, inimesed on väsinud, unised ja enamasti ostuotsust ja head emotsiooni siis ei sünni. 

Veelgi parem on tutvustada oma kinnisvara nädalavahetusel!

Kui sa oled mõelnud kinnisvaramaakleriks hakata, siis jah, see on see koht, mis tuleks enne läbi mõelda. Kas sa oled valmis tegema tööd siis, kui teised puhkavad? Minu võibolla kõige ekstreemsemad tööajad, mil ma olen klientidega kohtunud on nt õhtul kell 22:00, sest korteri märksõnaks oli imeline vanalinna- ja merevaade ning klient tahtis veenduda, et ta naudib seda vaadet ka pimedal ajal. 

Aga jah, nädalavahetused on minu töös kõige paremaid tulemusi tulnud. Näen, et inimesed on rohkem lõdvestunud, puhanud ja nad ei pea kiirustama. Nad saavad rahulikult tutvuda, juttu rääkida, küsida, tunnetada. Ma arvestan iga objektiga tutvumiseks vähemalt 30-60 minutit, et ma jõuaksin ise kliendile tuuri tehtud ja lasen tal siis iseseisvalt veel rahulikult vaadata, istuda diivanil, tunnetada. Kodu ostu puhul on oluline see tunne, mis tal seal tekib. 

Väga palju mõjutab minu enda energia ja emotsioon, kui ma oma tööd teen. Hoian ennast heas vormis ja positiivsena ning töö tulemused näitavad end kiirelt.

Minu lemmik tegevused enda energia üleval hoidmisel on sellised:

  • Jooga
  • Metsajooks
  • Jalutamine
  • Tantsimine
  • Tervislik toit
  • Uni
  • Teadvustamine, et minu mõtted ja sõnad loovad

Edukaid müüke soovides!

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.